NELER VAR?

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

Her türlü kalite kontrol ve araştırma geliştirme analiz laboratuvarlarının ihtiyaçları

AR-GE (44)

Genel Laboratuvar Cihazları (548)

Kimyasal Analiz Cihazları (527)

Mikotoksin - Alerjen - GMO (240)

Mikrobiyolojik Analiz Ürünleri (209)

PROFESYONELLER İÇİN

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Gelişmiş hassasiyet ve doğruluk için yeniden tasarlandılar!

Hijyen Kontrol Sistemi 3M™ Cleantrace™ LM1 Luminometre

Hijyen Kontrol Sistemi 3M™ Cleantrace™ LM1 LuminometreATP yüzey ve su testleri ile kullanılan ve numunedeki kontaminasyon seviyesini saniyeler içerisinde ölçümleyen bir cihazdır.  Gelişmiş hassasiyet ve doğruluk için yeniden tasarlandı!  

Bochemie Dezenfektan Chloramine-T ( Kloramin-T )

Bochemie® toz şeklindedir. Su ile aktive olur. Herhangi bir zorluk yaşanmadan kolayca yüzeylere püskürtülerek, daldırılarak, mop’larla vb… yöntemlerle tüm yüzeylere, tüm alanlar uygulanabilir.

Molecular Detection System 3M™

3M Moleküler Algılama Sistemi, İzotermal DNA Amplifikasyonu ve Biyoluminesans Algılama’yı tek bir cihazda toplayarak, hızlı, doğru, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir moleküler

Otomatik Koloni Sayım Cihazı interscience Scan®4000

Scan 4000 , renkli ve yüksek çözünürlükte otomatik bir koloni sayacıdır. Her boyuttaki Petri kabı ve tüm kültür ortamları için uygundur.

Canlı Memeli Hücresi Sayım Cihazı Chemometec Nucleocounter® NC-3000

NucleoCounter® NC-3000 ™ hücre özelliklerini karakterize etmek için floresan görüntüleme kullanarak flow sitometresi gibi gelişmiş bir görüntü sağlar. NC-3000 ™ yüksek hızlı hücre sayımı ve canlılık tayini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Abbe Refraktometre Atago NAR-3T

NAR-3T, gelişmiş ölçüm hassasiyeti ve kullanım kolaylığı sağlamak için geliştirilmiştir. Bu, optik sistemde temel iyileştirmeler yaparak, daha büyük bir ölçek kullanarak, yüksek yoğunluklu bir lamba içeren ve hızlı ve daha ince kontrol sağlamak için bir çift kontrol düğmesi kullanılarak başarılmıştır.

Kahve Refraktometresi Atago PAL Coffee (Brix ve TDS Ölçümü)

Hem Brix hem de TDS ölçümü yapar. Kahve ve espresso konsantrasyonundaki ince fark ölçülebilir. Kahve Refraktometresi Atago PAL Coffee (Brix ve TDS Ölçümü)

Anne Sütü Analiz Cihazı Miris HMA

Anne Sütü Analiz Cihazı KokuHMA
Miris'in misyonu, yenidoğan sağlığını iyileştirmek için küresel olarak mevcut olan insan sütünden elde edilen bireysel beslenmeyi sağlamaktır. Her bebek için doğru beslenmenin erken bir bebek için mümkün olan en iyi sonucu sağlamanın önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz.
3m tm lm1 697
Hijyen Kontrol Sistemi

3M™ Cleantrace™
LM1 Luminometre

ATP yüzey ve su testleri ile kullanılan ve numunedeki kontaminasyon seviyesini saniyeler içerisinde tayin eden bir cihazdır.

Profesyoneller 3M™ Clean-Trace™ Hijyen İzleme ve Yönetim Sistemi ile daha etkin ve iyi sonuçlara saniyeler içinde ulaşarak, temizliği doğrulayabilirler. Güçlü ve yeni yazılım platformu, komple bir sistem ve her zaman denetim sağlar.

€ 2.450

Somatik Hücre Sayım Cihazı

Nucleocounter®
SCC-100™

Epifluoresan mikroskobik incelemeyle yapılan konvensiyonel hücre sayımının, yeni teknolojiyle geliştirilmesi ile somatik hücrelerin sayısını etkin ve hızlı bir şekilde sayar.

Cihaz, uluslararası kriterlere uygun, resmi, hassas, sayısal ve kesin sonuçlar verir. İnek, manda, koyun ve keçi sütlerinin hepsinde kullanılır.

€ 14.630

BÜLTENİMİZE KATILIN

Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır.

Gıda, İlaç, Kimya, Veterinerlik, Ziraat, Çevre…

Anahtar teslim laboratuvar kurulumu

Her türlü kalite kontrol ve araştırma geliştirme analiz laboratuvarlarını ISO 17025 laboratuvar akreditasyon standartlarına uygun olarak tasarım ve kurulum dahil anahtar teslimi üretip, eğitimlerini vererek teslim etmekteyiz.

YENİ GELİŞMELER, DİKKAT ÇEKİCİ KONULAR

Yayınlanmasını istediğiniz haber ve makalelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.