Gösterilen sonuç sayısı: 17

Cep Tipi İletkenlik Ölçer / TDS / Tuzluluk APERA INSTRUMENTS EC60

$ 1,122.00
 • APERA'nın Değiştirilebilir BPB (Fırçaya Dayanıklı Platin Siyahı) probu, geniş bir iletkenlik ölçümünde yüksek hassasiyet ve tutarlılık sağlar
 • Otomatik tampon tanıma özelliği ile kolay ve Otomatik Kalibrasyon;
 • Otomatik Sıcaklık Telafi (ATC) değişken sıcaklıklarda (0-50.0 ° C) hassasiyet sağlar
 • 2" arkadan aydınlatmalı ekran, (2 farklı modu gösterir), DUAL sıcaklık / EC ekranını ve tamamlanmış kalibrasyonların ve sabit okumaların göstergelerini içerir.
 • Özelleştirilebilir TDS faktörü ile EC'den TDS / Tuzluluğa geçiş (0.40-1.00)
 • Kullanıma hazır kalibrasyon çözümleri, kalibrasyon şişeleri, AAA piller ve tümü taşınabilir bir taşıma çantasında bir kordon içeren komple set halinde.

Cep Tipi Premium Multiparametre (pH / EC / TDS / Tuzluluk / Sıcaklık) Test Cihazı APERA INSTRUMENTS PC60

$ 1,772.00
 • Aynı anda pH / EC / TDS / Tuzluluk / Sıcaklığı  hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde test eder.

Cep Tipi TDS Ölçer APERA INSTRUMENTS TDS20

$ 722.00
Apera Instruments  TDS20 Değer Cebi TDS Test Cihazı  ,  musluk suyu / içme suyu testi, tarım, kültür balıkçılığı, yüzme havuzu, eğitim vb . Dahil olmak

Cep Tipi ZenTest® Akıllı Çok Parametreli Test Cihazı APERA PC60-Z

$ 1,972.00
 • Kesintisiz su testi deneyimi için tasarlanmış yeni nesil test cihazı. pH, iletkenlik (EC), ORP (ayrı satılan ORP probu), TDS (ppm), tuzluluk (ppt), direnç ve sıcaklık için profesyonel ölçümler artık her zamankinden daha kolay hale geliyor.
 • Test cihazını akıllı telefonunuza Bluetooth ile ZenTest mobil Uygulamasında (iOS Uygulama Mağazasında / Google Play Mağazasında ücretsiz indirme) bağlayın, adım adım akıllı kılavuz size birkaç dokunuşla bir su testi uzmanı olmanızı sağlayacaktır.
 • Ölçüm ve kalibrasyon verilerinizi e-postayla avucunuzun içine kaydedin ve paylaşın. Bulut tabanlı veri sistemi sayesinde veriler hiçbir zaman kaybolmaz.

Cep Tipi ZenTest® Akıllı İletkenlik / TDS Test Cihazı APERA EC60-Z

$ 1,472.00
 • Kesintisiz su testi deneyimi için tasarlanmış yeni nesil su test cihazı. İletkenlik (EC), TDS (ppm), tuzluluk (ppt), direnç ve sıcaklık için profesyonel ölçümler artık her zamankinden daha kolay hale geldi.
 • Test cihazını akıllı telefonunuza Bluetooth ile ZenTest mobil Uygulamasında (iOS Uygulama Mağazasında / Google Play Mağazasında ücretsiz indirme) bağlayın, adım adım akıllı kılavuz size birkaç dokunuşla bir su testi uzmanı olmanızı sağlayacaktır.
 • Ölçüm ve kalibrasyon verilerinizi e-postayla avucunuzun içine kaydedin ve paylaşın. Bulut tabanlı veri sistemi sayesinde veriler asla kaybolmaz

Çok Hassas Masaüstü pH / İletkenlik Ölçer Cihazı PC820 APERA

$ 9,972.00
 • İsviçre LabSen 211 Kombinasyon pH elektrodu ve Hassas BPB (Fırçalı Dirençli Platin Siyah) cam iletkenlik elektrodu ( 2401T-F ) ile donatılmış olan sayaç, pH / EC / TDS / Tuzluluk / Direnç / Sıcaklık değerlerini kararlı ve doğru bir şekilde ölçer
 • En yüksek doğruluk: ± 0.002 pH ± 1 basamak; İletkenlikte ±% 0,5 FS ± 1 hane
 • Kalibrasyon kılavuzu ve hatırlatma fonksiyonu ile 5 noktaya kadar hızlı ve kolay otomatik kalibrasyon (önceden karıştırılmış standart çözümler dahildir)
 • Kalibrasyonlar arasındaki eğim ekranı, pH elektrodunuzun sağlığını izlemenize yardımcı olur
 • Geniş, şeffaf arkadan aydınlatmalı LCD, kararlı okumalar ve bitmiş kalibrasyonların simgeleri ile birlikte EC / pH ve sıcaklığı aynı anda görüntüler.
 • USB veri çıkışlı GLP Veri yönetimi (500 veri depolama grubu)

Datalogger Özellikli GLP Standartlarında Portatif İletkenlik / TDS / Tuzluluk Ölçer APERA EC8500

$ 4,602.00
Datalogger özellikli, GLP standartlarında, Apera Instruments EC8500 Taşınabilir İletkenlik / TDS / Tuzluluk Ölçer, çeşitli akıllı fonksiyonlar ve sağlam bir yapı ile sahada laboratuvar sınıfı ölçümler için tasarlanmıştır.

EC60 Cep İletkenliği için Yedek Prob İletkenlik / TDS / Tuzluluk APERA EC60-E

$ 482.00
EC60 Cep Test Cihazı için Değiştirilebilir Prob Apera’nın benzersiz Fırça Dirençli Platin Siyah Sensörü, geniş bir aralıkta hassas İletkenlik ölçümü

PC60 Cep Çoklu Parametre Test Cihazı için PC60-E Yedek Prob APERA

$ 822.00
PC60 Çok parametreli Cep Test Cihazı için yedek prob  Düzenli su çözeltileri için pH, iletkenlik, TDS, tuzluluk ve sıcaklığı aynı anda ölçer  . Yüksek

PC60-DE ZenTest® PC60-Z Akıllı Çok Parametreli Cep Test Cihazı için Yedek Prob APERA

$ 972.00
PC60-Z Çok parametreli Akıllı Cep Test Cihazı için yedek prob, PC60 ile de uyumludur.  Düzenli su çözeltileri için pH, iletkenlik, TDS,

pH (ORP) / İletkenlik / TDS / Sıcaklık için Portatif pH Ölçüm Cihazı APERA SX823-B

$ 4,972.00
 • Tampon tanıma ile otomatik kalibrasyon, Otomatik Sıcaklık Telafisi, pH (ORP) Testi  / İletkenlik / TDS / Sıcaklık  aynı anda
 • Yüksek doğruluk ve tutarlılık, dijital filtre teknolojisi ve otomatik kararlı okuma tanıma sayesinde hızlı yanıt (isteğe bağlı otomatik tutma fonksiyonu)
 • Akıllı Fonksiyonlar: pH / İletkenlik / TDS arasında kolay ekran geçişi, Kolay parametre ayarı, Aralık dışı değerin Kendi Kendine Teşhisi ve elektrot geçersiz kılma
 • Güvenilir Yapı Tasarımı: Büyük net LCD ekran, katlanabilir stand, tezgah üstü olarak kullanılmasına izin verir, yumuşak silikon kılıf size güzel bir tutuş sağlar, IP57 su geçirmez
 • PH / EC elektrotları, kalibrasyon çözeltileri, ıslatma çözeltisi ve yedek piller ve sağlam taşınabilir kasa

Portatif İletkenlik / TDS / Tuzluluk / Direnç Ölçer APERA EC400S

$ 4,352.00
Apera'nın benzersiz BPB iletkenlik sensörü ile donatılmış cihaz, EC, TDS, Tuzluluk, Direnç ve sıcaklık değerlerini geniş bir aralıkta (0 ila 200 mS / cm) ölçer.

Portatif İletkenlik / TDS Ölçer APERA EC850

$ 330.00
Datalogger özellikli, Apera Instruments EC850 Taşınabilir İletkenlik / TDS Ölçer, çeşitli akıllı fonksiyonlar ve sağlam bir yapı ile sahada laboratuvar sınıfı pH ve iletkenlik ölçümü için tasarlanmıştır.

Portatif İletkenlikTDS Ölçer APERA EC400

$ 3,302.00
Apera Instruments EC400 Taşınabilir İletkenlik / TDS Metre Kiti , güvenilir bir taşınabilir iletkenlik ölçer için en ekonomik seçimdir. Apera'nın BPB (Fırçaya Dayanıklı Platin Siyah) iletkenlik sensörü / elektrot / test cihazı ile donatılmış set; EC, TDS ve sıcaklığı aynı anda hızlı ve doğru bir şekilde test eder (Doğruluk: ±% 1,0 FS, Aralık: 0 ila 200mS, 0 ila 50 ° C (32 ila 122 ° F)  Otomatik veya Manuel Sıcaklık Telafisi)

Portatif pH / İletkenlik / TDS Ölçüm Cihazı APERA PC400

$ 4,882.00
PC400 Taşınabilir pH / İletkenlik / TDS Metre cihazı , güvenilir bir pH ve iletkenlik ölçer için en ekonomik seçimdir. Apera'nın yüksek kaliteli 201T-S 3'ü 1 arada pH ve Sıcaklık Elektrot / Sensörü ve BPB 2301T-S İletkenlik ve Sıcaklık Elektrot / Sensörü ile donatılmış olan sayaç , pH, EC, TDS ve sıcaklığı test eder.