Gösterilen sonuç sayısı: 14

3M™ Petrifilm™ Plaka Okuyucu

Fiyat Sorunuz
Hızlı ve doğru koloni sayımı. 3M™ Petrifilm™ Plaka Okuyucu Advanced ile 6 saniye veya daha kısa sürede besi yerlerini doğru

3M™ Petrifilm™ Tam Otomatik Koloni Sayım Cihazı

 7,600.00
Petrifilm™ Sayım Plakalarını 4 sn. İçerisinde otomatik ve tutarlı olarak okumakta, böylelikle verimliliği arttırmakta, maliyetleri azaltmakta ve teknisyenler arasındaki yorumlama farklılığını ortadan kaldırmaktadır.

Koloni Sayacı – Stuart SC6PLUS

Fiyat Sorunuz
• Basınca duyarlı sayma • Ortalama sayım olanağı • Parlak beyaz enerji tasarruflu LED aydınlatma • BioCote antimikrobiyal korumalı • Sesli sayım onayı • Açık veya koyu arka plan seçimi • Yazıcı veya bilgisayara bağlantı

Koloni Sayım Cihazı Funke Gerber ColonyStar 8500

 755.00
Koloni sayım cihazı seti; cihaz, büyüteç, büyüteç için stand, şeffaf ve koyu renkli sayım camı, otomatik kalem ve keçeli kalemden oluşmaktadır.

Koloni Sayım Cihazı IUL

 1,400.00
Manuel Koloni Sayım Cihazı Manuel olarak kolonilerin sayımı Basmaya duyarlı sayma sistem, herhangi bir kalemi kullanılabilir. 0…999 arası dijital okuma sayacı

Koloni Sayım Cihazı IUL Instruments DOT

 1,600.00
IUL'nin koloni tezgahı, LED aydınlatma ve yüksek kaliteli bir büyüteç kullanarak koloni sayma sürecini hızlandırır.

Koloni Sayım Cihazı IUL Instruments Haloes Counter

 1,690.00
Koloni sayım cihazı seti; cihaz, büyüteç, büyüteç için stand, şeffaf ve koyu renkli sayım camı, otomatik kalem ve keçeli kalemden oluşmaktadır.

Otomatik Koloni Sayıcı IUL Instruments Flash & Go

 10,500.00
Otomatik koloni sayıcı, 5 sn içerisinde petri kaplarını ve petrifilmleri tutarlı olarak okumakta, böylelikle verimliliği arttırmakta, maliyetleri azaltmakta ve teknisyenler arasındaki yorumlama farklılığını ortadan kaldırmaktadır.

Otomatik Koloni Sayıcı IUL Instruments Haloes Caliper

 4,350.00
Manuel koloni sayıcı,  iki farklı ışık kaynağından zenithal ışık verilerek yapılır. Her hangi bir temas olmadan ölçüm sağlanır. 

Otomatik Koloni Sayım Cihazı interscience Scan®1200

 15,000.00
Petri Kaplarında (55-90mm), 3M Petrifilm™, Compact Dry™, Rida™ Count, Spiral® Plating veya Membran Filtrasyon Besi Yerlerinizle yaptığınız analizlerinizi; Scan® dosya formatı, PDF raporu, JPEG, PNG, BMP veya Excel™ olarak raporlayabilirsiniz.

Otomatik Koloni Sayım Cihazı interscience Scan®300

 5,470.00
Yüksek Kaliteli görüntü alan sistem ile kolonilerin tespiti ve raporlanması.. Scan® 300 hızlı ve gözlenebilir hesaplama sonuçları veren yüksek çözünürlüklü otomatik bir koloni hesaplayıcıdır. Gıda mikrobiyolojisinde yaygın olarak kullanılır, kolonileri hesaplar ve tüm datayı otomatik olarak excele aktarır. Dijital bir kamera ve güçlü bir yazılıma sahiptir, PC’ye Firewire üzerinden bağlanır.

Otomatik Koloni Sayım Cihazı interscience Scan®4000

 22,200.00
Scan 4000 , renkli ve yüksek çözünürlükte otomatik bir koloni sayacıdır. Her boyuttaki Petri kabı ve tüm kültür ortamları için uygundur.

Otomatik Koloni Sayım Cihazı interscience Scan®500

 9,000.00
interscience Scan® 500 Otomatik Koloni Sayım Cihazı HD Kalitesinde görüntü alan sistem ile kolonilerin tespiti ve raporlanması Petri Kaplarında (55-90mm) ya

Otomatik Koloni Sayım Cihazı IUL SphereFlash®

 9,800.00 13,300.00
SphereFlash® modern mikrobiyoloji laboratuvarında gerekli olabilecek tüm ihtiyaçları karşılayan bir Otomatik Koloni Sayıcdır. Colony Lite yazılımı ile koloni sayımı yapar. Kullanıcı İzin Düzeyleri, LIMS bağlantısı, Çalışma Sayfaları, Barkod Okuma, Raporlama, Denetim İzleme veya CFR21 Bölüm 11 ayar, yeteneklerini artırmak için PRO sürümüne yükseltilebilir.