Gösterilen sonuç sayısı: 6

Mikrobiyolojik Hava Örnekleyici Alliance Bio Expertise AIRWEL & AIRWEL+

İç mekanlardaki hava kalitesini öncelikli olarak değerlendirmek için; Aerobik mezofilik bakteri, Toplam küf-maya, Partikül sayısı analizlerinin yaptırılması asgari şartlarda yeterli olacaktır. Merkezi havalandırma sistemi olan akıllı binalarda ise, yukarıdakilere ek olarak Karbondioksit, Karbonmonoksit analizlerinin yapılması da gerekir. Numunelerin alımında cihazın yerden 70-120 cm yüksekte olması, geniş alanlarda numune alım sayısının m2’ye göre belirlenmesi, odalardan en az bir adet numune alınması dikkat edilmesi gereken konulardandır.
 • Uyumluluk: IP65 - ISO14698 - ISO17025 - USP797 - USP116 - EU GMP / GLP - 21 CFR PART 11
 • İzlenebilirlik: Bluetooth modülü - PC yazılımı - Uygulama. Android (PC / akıllı telefon / tablet)
 • Kalibrasyon: ABE veya bayi kalibrasyonu (otomatik test seçeneği)
 • Pil özerkliği: 10 saatten fazla
 • Bulaşık türü: 90 mm veya 55 mm
 • Kafa tipi: Paslanmaz çelik veya Tek kullanımlık polyester
 • Hava akışı: 100L veya 200L / dak
 • Taşıma çantası
 • Antigerm boyama
 • Boyutlar (G x Y x D): 130 x 330 x 150 mm
 • Ağırlık: 1,6 kg
 • Elektrik Kaynağı: 120-230 V / 50-60 Hz / 120W

Mikrobiyolojik Hava Örnekleyici Alliance Bio Expertise AIRWEL & AIRWEL+

İç mekanlardaki hava kalitesini öncelikli olarak değerlendirmek için;Aerobik mezofilik bakteriToplam küf-mayaPartikül sayısı analizlerinin yaptırılması asgari şartlarda yeterli olacaktır.Merkezi havalandırma sistemi olan akıllı binalarda ise, yukarıdakilere ek olarak Karbondioksit, Karbonmonoksit analizlerinin yapılması da gerekir.Numunelerin alımında cihazın yerden 70-120 cm yüksekte olması, geniş alanlarda numune alım sayısının m2’ye göre belirlenmesi, odalardan en az bir adet numune alınması dikkat edilmesi gereken konulardandır.

Sampl air Mikrobiyolojik Hava Örnekleyici Awel International Air Well

Sampl’air “hava kalitesinin” önemli olduğu tüm üretim birimlerinde havanın mikrobiyolojik kontrolünü yapabilmek için tasarlanmış bir cihazdır. Hava, bir “grid” vasıtasıyla kültür medya

Sampl air Mikrobiyolojik Hava Örnekleyici IUL Spin Air

Rakipsiz Spin teknolojisi: IUL's Spin teknolojisi, orta / yüksek derecede kirlenmiş ortamlarda (özellikle GMP Sınıf C ve D temiz odalar ve düzenli ortam örneklemesi için faydalı) örnekleme yapıldığında bile hava örnekleme doğruluğunu, hassasiyetini ve çözünürlüğünü artırır.

Sampl air Mikrobiyolojik Hava Örnekleyici PMS MiniCapt®

MiniCapt® Mobil Mikrobiyal Hava Örnekleyici, yenilikçi, hafif ve mobil bir hava örnekleyicidir. Hava örnekleme verilerinde zamandan tasarruf sağlayan ve operatör hatasını azaltan modern veri yönetimi özellikleri uygulayarak mikrobiyal hava örnekleme işini kolaylaştırır.

Sampl air Mikrobiyolojik Hava Örnekleyici PMS MiniCapt® UHO

Hassasiyet aralığı: 1 cfu HEPA filtreli egzoz = temiz oda kontaminasyonu yokGenellikle 24 saat içinde gönderilir * İdeal aseptik ortamlar için uygundur, MiniCapt ® HEPA filtreli benzersiz bir egzoz kullanır, böylece temiz odayı kirletmez. MiniCapt Mikrobiyal Örnekleyici yazılımı otomatik olduğundan, kontrol etmek için özel kıyafet giymeniz gerekmez. Pompa ortamınızı kirletmez, böylece parçacıkları ve mikrobiyalleri aynı konumda izlemek için ayarlayabilirsiniz ve daha sonra unutabilirsiniz. Ayrıca temizlenmesi kolaydır, tüm Parçacık Ölçüm Sistemleri yazılımlarıyla çalışır .