Headspace MAP Gaz Analizörleri
Headspace analizi, bir üründe kalan oksijenin önceden tanımlanmış sınırlara uygun olmasını sağlamak için yapılır. Bu, MAP ürünlerinin Kalite Kontrolünün hayati bir parçasıdır, çünkü sınırların aşılması, bakteri veya küfün büyüme ve çoğalma riskini arttırır, bu da bozulmaya neden olur ve daha kısa ürün raf ömrü sağlar. Headspace gazı analizörlerinde aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar bulunur:

- Artık O2 tepe boşluğu gazı analizi -
- Yüksek CO2 varlığında O2 tepe boşluğu gazı analizi -
- MAP denetim uygulamaları -
- MAP Kalite Kontrol


SMT Tekno / Oxitech
Bu cihazın üretimini Sakarya fabrikamızda gerçekleştiriyoruz. Kırılmaz çanta içerisine gömülü cihazın sensörleri Avrupa'dan temin ediliyor. Gerek kullanım gerekse dayanıklılık ve en önemlisi fiyat açısından ülkemiz kullanıcılarının geri bildirimlerinin sonucunda üretildi. Ekstra olarak, ücretsiz yazılımı ile bilgisayara bağlayıp dataları görüntüleyebiliyorsunuz.


Dansensor® CheckPoint 3
Dansensor CheckPoint 3, devrim yaratan bir sensör teknolojisine dayanır ve bu da onu mevcut en gelişmiş ve doğru taşınabilir gaz analizörü yapar. MAP ürünlerinde hem O2 hem de CO2 seviyelerini kontrol eder.


WITT / OXYBABY ® M+
Gaz analizörü OXYBABY ® M +, masaüstü / sabit analizörlere göre uygun maliyetli mobil bir alternatiftir. Paketlenmiş ürününüzün kalitesinin korunduğundan emin olun ve sürekli müşteri memnuniyetini garanti edin.Minimum numune gazı gereksinimi ile numune testleri için ideal cihaz, en küçük modifiye atmosfer paketlerinin bile (MAP) test edilmesini sağlar. Belirli ürün adlarına veya hat numaralarına atanan son 100 ölçümden oluşan bir veri günlüğüne sahiptir.


Dansensor® CheckMate 3
Dansensor CheckPoint 3 gibi Dansensor CheckMate 3, operatörlerin O2 ve CO2'yi birleştiren hem O2 hem de gaz karışımlarını ölçmesini sağlayan uygun maliyetli bir kafa alanı analizörüdür. Çeşitli MAP ürünlerinin test gereksinimlerine hızla uyum sağlar.
Previous
Next

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Modifiye Atmosfer Paketlerde (MAP) Kalite Kontrol İçin Masa Üstü Gaz Analiz Cihazı CheckMate3 PBI DANSENSOR

Modifiye Atmosfer Paketlerde (MAP) Kalite Kontrol İçin Masa Üstü Gaz Analiz Cihazı CheckMate3 PBI DANSENSOR

Modifiye Atmosfer Paketlerde (MAP) Kalite Kontrol İçin Taşınabilir Gaz Analiz Cihazı CheckPoint2 PBI DANSENSOR

  * CheckPoint 2 cihazının üretimi artık yapılmamaktadır. Yeni versiyonu olan Checkpoint 3 cihazına göz atabilirsiniz. Modifiye edilmiş gazla paketlenmiş

Modifiye Atmosfer Paketlerde (MAP) Kalite Kontrol İçin Taşınabilir Gaz Analiz Cihazı CheckPoint3 PBI DANSENSOR

Yeni devrimci sensör teknolojisi

CheckPoint 3, piyasadaki en gelişmiş portatif gaz analiz cihazıdır ve her şekil ve ebattaki Modifiye Atmosfer Paketlerinde (MAP) O2 ve CO2 seviyelerini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.  CheckPoint3 PBI DANSENSOR

Modifiye Atmosfer Paketlerde (MAP) Kalite Kontrol İçin Taşınabilir Gaz Analiz Cihazı Oxybaby M+ WITT

Modifiye atmosfer paketleme yapılmış ürünlerdeki O2  ve COgazlarının kontrolü için portatif gaz analiz cihazı witt oxybaby m + o2 co2

Modifiye Atmosfer Paketlerde (MAP) Kalite Kontrol İçin Taşınabilir Gaz Analiz Cihazı Oxytech

Modifiye atmosfer paketleme yapılmış ürünlerdeki O2  ve COgazlarının kontrolü için portatif gaz analiz cihazı